09-09-2018

Неправильні дієслова насправді всюдисущі. Навіть найвідоміше висловлювання в англійській, промовлене Гамлетом, «To be or not to be»,— містить неправильне дієслово.

 

Напевно, абсолютно кожна людина, яка вивчає англійську, чула про неправильні дієслова. З одного боку, ми розуміємо, що без цих дієслів — нікуди. З іншого боку, вони здаються нам такими ж моторошно-нудними, як і ненависна колись таблиця множення: «Вивчити за літо таблицю множення! І всю, від двох до дев’яти!» Який жах! Літо змарноване! Це те ж саме, що й: «Вивчити ВСІ неправильні дієслова!» Катастрофа. Опанування англійської закінчилося.

 

На щастя, є хороша новина. Виявляється, неправильні дієслова не обов’язково вчити всі одразу. Насправді, це типова помилка — знайти найповніший список неправильних дієслів і спробувати запам’ятати всі. Не знущайтеся над собою, будь ласка! Дозвольте нам порадувати Вас наступною інформацією.

 

Виявляється, лишень 16 (шістнадцять !!!) найголовніших неправильних дієслів використовуються в 50% всіх випадків. А на другі 50% припадають інших кількасот неправильних дієслів!

 

Тому, якщо Ви тільки почали вивчати англійську, давайте краще сконцентруємося на тих неправильних дієсловах, які насправді потрібні. Отже, зустрічайте: список з 24 дієслів (часто вживані 16 плюс кілька інших) для початківців! Нічого зайвого! Тисніть кнопку BASIC IRREGULAR VERBS нижче, щоби завантажити список з транскрипцією і перекладом. Цього буде достатньо, аби висловити 50% Ваших думок англійською!

 

По мірі того, як Ваш рівень володіння англійською буде поліпшуватися, можна переходити до більш складних списків. Нижче — списки для рівні ELEMENTARY (70 дієслів), PRE-INTERMEDIATE/INTERMEDIATE (91 дієсліво), а також ПОВНИЙ СПИСОК для Upper-intermediate і Advanced (156 дієслів). До того ж, ми підготували для Вас ДІЄСЛОВА В ГРУПАХ (за способом утворення форм; ми навіть зробили про це відео).

 

І пам’ятайте: краще не демотивувати себе, обравши список, що не відповідає Вашому рівню. Краще засвоїти 70 дієслів з Вашого рівня, ніж скласти зброю, кинувши виклик списку з 156-и дієслів на тому рівні, якого Ви ще не досягли (але обов’язково досягнете у майбутньому).

 

Ефективного вивчення!

 

 

 

Вам також стане у нагоді:

📽️ ВІДЕО: Неправильні дієслова у віршах

📽️ ВІДЕО: Неправильні дієслова у групах

✍️ Статті особистого блогу засновників школи про подорожі та викладання англійської.

До навчального блогу