корпоративные клиенты "Closer to the Dream"

Корпоративні клієнти, з якими ми мали честь співпрацювати.

 

 

ЧОМУ ВАРТО НАВЧАТИ СВІЙ ПЕРСОНАЛ У НАС

 

1. ЯКІСТЬ ВИКЛАДАННЯ. Ми підбираємо викладачів за двома головними критеріями (досвід викладання goes without saying, як кажуть англійці): наявність досвіду проживання, роботи або навчання за кордоном і досвід роботи в сфері обслуговування. Це забезпечує не тільки високий рівень експертності в мові, а й здатність адекватно спілкуватися зі студентами. Детальну інформацію про кожного з наших викладачів можна подивитися на сторінці про нашу команду.

 

2. СИСТЕМА ДВОХ ВИКЛАДАЧІВ. З кожною групою в нашій школі працює два викладача. Це має ряд переваг. По-перше, студенти не звикають до вимови однієї людини. По-друге, словниковий запас студентів збагачується більше, адже у кожного викладача є свої улюблені фрази, звороти, слова. По-третє, студентам буде цікаво, оскільки кожен раз вони будуть зайняті різними видами завдань і активностей, будуть перебувати на заняттях з різною побудовою і структурою (ми заохочуємо викладацьку креативність, тому два викладачі в нашій школі ніколи не є однаковими: у кожного свої прийоми і авторські завдання).

 

3. ГОВОРІННЯ. На наших заняттях ми намагаємося приділяти увагу всім чотирьом мовним навичкам (читання, говоріння, сприйняття на слух, письмо), але найбільший акцент — на говорінні. Це є вимогою для всіх наших викладачів, яке звучить на кожному нашому тренінгу і регулярно перевіряється засновниками школи: студент рівня Pre-Intermediate і вище повинен сказати за заняття 2000 слів (1000 слів для Starter і Elementary). Причому це не залежить від формату занять: індивідуальні або групові. Більш докладно про комунікативну спрямованість наших занять можна прочитати в статті про Ініціативу 2000.

 

4. РЕКОМЕНДОВАНІСТЬ. Безумовно, попередній пункт пояснює, чому у нас так багато студентів (80% від загальної кількості), які приходять за рекомендацією від колег, знайомих, однокурсників, родичів. Адже більшість з тих, хто вивчає мову, приходить з одним проханням: «Допоможіть мені заговорити!». Завдяки позитивним відгукам наших студентів школа «Ближче до мрії» має високу оцінку в рейтингу шкіл англійської в Києві на незалежному порталі Enguide (протягом трьох рокыв ми обыймали перше мысце). Прочитати відгуки можна тут

 

5. ЦІНИ. Ми віримо, що навчання не повинно бути елітарним. Щоб кожен міг наблизитися до своєї мрії, ціни на навчання повинні бути доступними. Знаючи ситуацію на ринку викладання іноземних мов, можемо сміливо сказати, що КРАЩОГО ПОЄДНАННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ В КИЄВІ НЕ ІСНУЄ! Ось ціни на корпоративну англійську, які ми пропонуємо: 

 

КОРПОРАТИВНА АНГЛІЙСЬКА

Групові заняття
(дізнатися більше)
650-750 гривень
(60 хвилин)
Індивідуальне заняття600 гривень
(60 хвилин)

Повний прайс-лист на інші послуги школи можна подивитися тут.

Перед початком навчання ми проводимо безкоштовне тестування і пробне заняття тривалістю 60 хвилин.

 

6. ГНУЧКІСТЬ. Найважливіше для нас — допомогти нашим корпоративним студентам досягти їхніх цілей. Виходячи з цих цілей і з огляду на специфіку роботи кожної конкретної компанії, ми пропонуємо навчальний курс, який максимально підходить під ту чи іншу сферу. Саме тому в нашому арсеналі є загальний розмовний курс, бізнес-англійська, а також ціла низка інших спеціалізованих курсів: фінанси і банківська сфера, туристична індустрія, юриспруденція, бухгалтерія, маркетинг, ЗМІ, ресторанна справа

 

7. ЦІКАВІСТЬ. У чому відмінність між навчанням і мукою? В зацікавленості, яка або є, або відсутня на заняттях. Ми не можемо собі дозволити заблукати серед хащів граматики і заростей лексики. Натомість наша школа веде (зриваючи при цьому плоди першого і другого) наших студентів на галявину радості і захоплення. Наші студенти не сплять на заняттях і не дивляться на годинник. Учні насолоджуються навчанням, коли воно цікаве! А у нас воно таке, адже ми насолоджуємося нашою роботою!

 

8. КРЕАТИВНІСТЬ. У тому, що ми креативні, Вас переконає будь-яке з наших відео серії “Смішна граматика” («Funny Grammar Videos»). Скажіть чесно, чи бачили щось подібне в якійсь іншій школі іноземних мов? т

 

Контакти:
☎ +38 066 
293 97 34 (дзвінки і Telegram)

📧 anna.i.dreamer@gmail.com