Є ЦІЛА НИЗКА ПРИЧИН, З ЯКИХ ВАМ ВАРТО ВИБРАТИ САМЕ «БЛИЖЧЕ ДО МРІЇ»:

 

Ми — НАЙРЕКОМЕНДОВАНІША ШКОЛА Києва. 80% наших студентів приходять до нас за рекомендацією.

З нами Ви приречені розговоритися. На кожному уроці кожен студент каже 2000 СЛІВ англійською (1000 — на рівнях Starter і Elementary). 

Найкраще СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНА-ЯКІСТЬ, адже наша місія — наблизити Вас до Вашої мрії. Ми віримо, що це не повинно коштувати купу грошей.

Ми, як і будь-яка школа, що себе поважає, надаємо БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТУВАННЯ ТА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ.

Немає необхідності платити за семестр. Оплати можна здійснювати РАЗ НА МІСЯЦЬ.

Ми НЕ ПІДВИЩУЄМО ЦІНИ на навчання в групах студентам, що займаються. Багато хто продовжує платити стільки ж, скільки вони сплачували два, три, чотири роки тому. Якщо Ви все ж на тривалий період припинили навчання, після повернення на Вас обов’язково чекає 10% ЗНИЖКИ від актуальної ціни. 

Прозора СИСТЕМА ЗАМОРОЗОК ЗАНЯТЬ. Ми були першою школою Києва, яка подбала про те, щоби студенти мали можливість не оплачувати пропущені заняття.

Засновники «Ближче до мрії» викладають самі й регулярно проводять ТРЕНІНГИ ВИКЛАДАЧІВ ШКОЛИ. Ми знаємо, чого очікують наші студенти й вимагаємо цього від наших викладачів. Найбільш вражаючими тренінгами наразі були футбольне тренування, театральний та кулінарний майстер-класи.

Ми не просто викладаємо англійську. Ми насправді закохані у те, що робимо. Наша повсякденна робота надихнула нас на створення серії міні-уроків FUNNY GRAMMAR VIDEOS (у неймрвірній ефективності яких можете переконатися самі). Також ми постійно поповнюємо наші НАВЧАЛЬНИЙ ТА ОСОБИСТИЙ БЛОГИ, де Ви знайдете для себе багато корисного.