СВЯТОСЛАВ ГРАНОВСЬКИЙ
викладач англійської

 

 

«Викладаю англійську вже близько 20-ти років. За цей час я віднайшов купу закономірностей і принципів, завдяки яким  вивчення іноземної мови стає цікавіше, простіше і швидше. Умовно я назвав їх «Золотими правилами«. Ось одне з цих правил: «Полюбіть англійську мову. Зробіть її своїм хоббі».

 

Насправді English – це дуже красива і цікава мова. Одне з моїх завдань – допомогти моїм студентам полюбити її.

 

Як перетворити англійську на своє хоббі? Дуже просто. Полюбляєте дивитися фільми? Дивіться їх мовою оригіналу. Читаєте книжки? Читайте їх англійською. Любите музику? Співайте пісні in English. Якщо Вам вдасться виконате це «Золотое правило», вивчення іноземної мови буде приносити не страждання, а радість і різномаїття? 🙂 Бажаю Вам успіхів! Щиро.»

 

Святослав – викладач англійської з величезним педагогічним, перекладацьким і життєвим досвідом. Закінчив Київський Національний Лінгвістичний Університет. За багато років викладацьої практики Святослав навчав індивідуальних студентів і групи, від початкового рівня до просунутого, має досвід з корпоративними клієнтами. Святослав щиро радіє успіхам своїх студентів, багато з яких успішно працюють в США, Європі, Австралії та Новій Зеландії.

 

З ним завжди є про що поговорити, адже Святослав прагне навчити своїх студентів не тільки іноземній мові, а і прищепити їм любов до культури, традицій і звичаїв англомовних країн. Святослав завжди серйозно підходить до підготовки і організації заняття, при цьому перетворюючи урок у справжню виставу, головними героями якої є самі студенти.

 

 

Також варто почитати:

✍️ Навчальний і особистий блоги

🍪 Переваги навчання в нашій школі

📸 Фотогалерея

все преподаватели