КАТЕРИНА ДАШЕВСЬКА

 

викладач англійської

 

 

Мій шлях у вивченні англійської мови почався ще в дитинстві. Зіткнувшись з проблемою нерозуміння пояснень викладача, мене відправили до репетитора. І замість нудної та складної іноземної мови, я відкрила для себе багатогранну та логічну англійську. Після шкільних уроків мені здавалося, що в англійській є тільки величезна кількість дивних слів, які незрозуміло як читати. Ну, на додачу, ще правила, також дивні та дуже заплутані. Але, виявилося, що у правилах є логіка, та й слова не такі вже й страшні. Головним плюсом була можливість читати й, найголовніше, РОЗУМІТИ англійські книги та пісні. А скільки радості приносить, коли тільки ти розумієш, про що співається в крутій пісні, та ще й можеш перекласти! Не кажучи вже про можливість дивитися фільми та серіали в оригіналі, не втрачаючи ніяких деталей.

 

Годі дивуватися, що, зрештою, я обрала професію викладача. Але якби у дитинстві мене запитали про викладання, я б категорично відповіла: «Ні!» Лише в університеті, на 4 курсі, коли я пройшла багато практик і вирішила ризикнути, взяти своїх перших учнів, тоді я усвідомила всю чарівність викладання.

 

Загалом, не дивлячись на страхітливий вигляд, англійській варто дати шанс. Тим паче, що зараз вона вийшла з категорії «це круто, що я знаю англійську» й перейшла у статус «знати обов’язково». Не позбавляйте себе задоволення дізнатися іншу культуру та можливості спокійно спілкуватися з людьми в інших країнах. Давайте разом відкривати для себе всі чесноти цієї чудової мови!

 

 

Вам також буде цікаво переглянути:

✍️ Обучающий и личный блог

🍪 Преимущества обучения в нашей школе

📸 Фотогалерея

все преподаватели