Анастасия Кустовинова

преподаватель английского

"З самого дитинства я обожнювала професію вчителя! Мені настільки подобалось навчати інших чомусь новому, передаючи свої знання, що ледь не всі мої друзі у дитинстві пройшли через мої уроки математики та української мови.

Водночас англійська мова не подобалась мені до того моменту, поки у мене не з’явилась справді цікава вчителька, яка перетворювала кожне наше заняття у захопливу гру! Відтоді у мене з’явилось бажання говорити, читати, слухати, зрештою, розуміти англійською. А ще я збагнула, які горизонти відкриваються із її знанням – подорожі, навчання за кордоном, робота! Я почала дивитися англійські та американські фільми мовою оригіналу, читати статті та книги англійською, час від часу влаштовувати англомовні дні із друзями, була у англомовному літньому таборі – загалом оточувала себе англійською якомога більше.

Тож я успішно склала зовнішнє незалежне тестування, вступила у Національний університет «Києво-Могилянська академія», де у мене, окрім предмету англійської мови, є ще спеціалізовані англомовні економічні курси. Згодом я  вирішила, що за допомогою методик, якими навчали мене, потрібно навчати інших, адже багато людей кидають вивчення англійської мови через незацікавленість у ній. Своїм головним завданням як викладача я вважаю саме викликати інтерес учня у мові,  щоб він від початку уроку і до його кінця був захоплений вивченням нових слів та розширенням своїх мовних горизонтів! Тож успіхів Вам! Зустрінемось на уроках!"

 

 

     
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom