Игорь Романив

преподаватель английского

"«Якщо ви розмовляєте з людиною на мові, яку вона розуміє, то сказане потрапить до голови. Якщо ж на її рідній мові, то до серця.» Цей вислів Нельсона Мандели найточніше відображає все те значення, яке несе у собі вивчення іноземної мови. Усі ми хочемо знаходити спільну мову з людьми, комунікувати, збагачувати себе новими емоціями, враженнями, знаннями. Я – не виняток. Тому одним із основних засобів для досягнення цих цілей я обрав опанування англійської мови. Чим хочу з вами й поділитись.

Моє знайомство з англійською мовою почалось у 5 років. Знаючи всю перспективність цього заняття, мої батьки всіма способами заохочували мене до її вивчення. Далі настали довгі роки навчання в школі та університеті. Але по-справжньому відчув, осягнув мову, я лише потім, підчас вільного спілкування із людьми, для яких англійська була рідною. І я зловив себе на думці, як же легко і вільно себе почувають люди, говорячи на їхній рідній мові. Чому? Тому що вони на ній думають, формують думки.

На моє переконання, саме це основний секрет до вивчення  будь-якої іноземної мови. Навчитись мислити так, як це робить англієць, іспанець тощо. А зробити це можна лише при постійному та вільному спілкуванні із людьми.

Тому мої уроки – це щось на кшталт зустрічі друзів у барі за келихом пива. Ми обговорюємо ті самі теми, ділимось успіхами і невдачами (тільки замість пива у нас чашка чаю чи ароматної кави). І говоримо англійською, звичайно. Адже яка різниця, якою мовою спілкуватись, коли ти себе почуваєш вільно та комфортно?! Гадаю, за таких умов зникають будь-які мовні бар’єри.
Тож запрошую всіх до свого пабу на бокал свіжої, нефільтрованої англійської!"

 

         
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
  Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom