Внимание
  • Lack of access rights - File '/images/NatalyD.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/NatalyD.jpg'

Наталья Дементьева

преподаватель английского

"Перефразовуючи Мартіна Гайдеґґера, скажу: ми живемо в мові. Точніше, в мовах. Оскільки кожна мова, яку ми прагнемо опанувати, робить наше буття повнішим та яскравішим. А втім, цілковите опанування – мрія недосяжна. І саме тому незмінно приваблива!

Для мене особисто вивчення рідної та іноземних мов є життєвою потребою і радісною подією, яка триває. А таким скарбом варто ділитися. Цей роман почався невимушено ще в дитячому садочку, після чого була англійська спецшкола, Національний гуманітарний ліцей, Києво-Могилянська академія, Smith College у штаті Массачусетс, США, куди я потрапила завдяки високому балу TOEFL, потім рік навчання в Сорбонні, подвійна спеціалізація мистецтвознавство/французькі студії, згодом багато років у Нью-Йорку, повернення в Україну, знову Києво-Могилянська академія, диплом філолога-літературознавця, робота перекладачем та редактором перекладних текстів і протягом останніх п’яти років викладання англійської мови.

Я неймовірно тішуся, коли студенти починають відчувати, що вивчення англійської (чи то іншої) мови – не каторга, а казка, яка стає реальністю.  У моїх же планах на майбутнє – поглиблене вивчення німецької, італійської та іспанської. Отже, не зупиняймося на досягнутому!"

 

  

     
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom