Внимание
  • Lack of access rights - File '/images/Veronika.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/Veronika.jpg'

Вероника Громова

преподаватель английского


"Вивчати англійську я почала у першому класі в школі з поглибленим вивченням іноземних мов. Як зараз пам’ятаю, перший урок і першу літеру, написану самотужки. Англійська була моїм улюбленим уроком у школі, багато в чому завдяки професіоналізму та невичерпному ентузіазму нашої вчительки, якій я вдячна до цього часу. Так, зараз вивчення іноземної мови з першого класу є звичним.Також існує велика кількість методик, розроблених для дітей різного віку, додаткових матеріалів, які допомагають вчителям підготувати цікавий урок. Раніше ж із цим було значно складніше. Проте уже в початковій школі час від часу ми мали зустрічі із гостями із США та мали змогу поспілкуватись із ними.Окрім цього, ми регулярно брали участь у театралізованих виставах англійською мовою.

Але мій шлях до викладання англійської був не таким простим. Попри те, що у моїй родині усі вчителі, я вирішила, що хочу стати хіміком та вступила до Київського Політехнічного Інституту. Навчаючись там, я іноді допомагала проводити уроки малювання своїй мамі у її Художній Студії. Так потроху у нас виникла ідея організувати для дітей гурток англійської, де саме я й отримала свій перший досвід викладання. Через певний час я зрозуміла, що моє справжнє покликання – це педагогіка, і я вступила до Київського педагогічного Університету імені Драгоманова.

Мені подобається працювати з людьми, мені подобається постійно дізнаватись щось нове і не зупинятись на досягнутому.

А у вільний час я люблю читати книги та дивитись фільми англійською. Також обожнюю подорожувати і мрію побувати хоча б у 100 країнах світу!"

         
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
  Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide


 

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom