21 серпня 2017

 

   
 Дуже зручне
розташування:

1 хвилина від
ст. м. Арсенальна.
Англійська – 
головна мова
спілкування.
Гнучкі абонементи
від однієї години
до місяця.
 Дорослі можуть
займатися 
англійською,
доки малеча
зайнята.

Засновуючи нашу школу англійської «Ближче до мрії» ("Closer to the Dream"), ми усвідомлювали, що попереду – безліч цікавостей. З одного боку, ми допомагатимемо іншим наближатися до їхніх цілей та прагнень. З іншого – до наших мрій доростатимемо й ми. До яких саме мрій? 1) Наші діти ходитимуть до нашого дитячого садочка. 2) Наші діти вчитимуться у нашій школі. І хоча зі школою доведеться ще декілька років зачекати, наш Юрчик вже запрошує усіх охочих до свого домашнього дитячого daycare, про який, дуже коротко, нижче.

1)      Респект панові Комаровському, або діти народжуються, щоби бути здоровими.

Пам’ятаю, як декілька років тому, коли ми з дружиною лишень думали про дитину, я запитав у одної мами: «А які книжки з догляду за дітьми необхідно читати майбутнім батькам?» Трохи подумавши, вона відповіла: «Читайте Комаровського». Попередньо налаштований на довгий перелік, я запитав: «А ще?» «Та, мабуть, більше нічого». Трохи здивований, я все ж таки переповів цю розмову дружині, й вона потроху почала знайомитися з поглядами доктора Комаровського.

Бувайте на свіжому повітрі якомога частіше; вітер, дощ, мороз, – все це здоровіше, аніж повітря в приміщенні. Не годуйте силоміць дитину, яка не голодна. Найбільша небезпека для дитини – перегріти її; якщо малюк кричить і стягає з себе щось з одягу – малеча знає, що робить. Мами, які годують своїх грудничків, їдять для себе, то ж можуть їсти все, що їм хочеться, бути щасливими і не страждати – дитина все одно візьме з молоком те, що їй потрібно. Суперстерильніть – це погано, оскільки не дозволяє максимально запрацювати дитячому імунітету, який, до речі, набагато могутніший, ніж у нас, дорослих. Якщо ви хочете подорожувати із малою дитиною, будь ласка, у добру путь! А якщо дитина хоче пити, то чого б у напій не покласти ще й кубик льоду (до речі, Юрчик їсть свої улюблені ягоди – чорниці – винятково з морозильної камери)?

Сам Комаровський зве свої принципи «правилами здорового глузду». Безумовно, ми читали й інші джерела з приводу догляду за дітьми (ми завжди читаємо англомовні джерела, які до речі, взагалі нічого не знають про «дієти» для вагітних або про «небезпеки використання дитячих переносок»). Виявляється, пан Комаровський говорить на пострадянському просторі те, що є нормою у цивілізованому світі уже довгі роки.

Висновок. Юрчикові – рік і сім місяців. За цей час він жодного разу не хворів. У нього не було ніяких колік (що це, взагалі, таке?). Про те, що у нього з’являлися нові зуби, ми довідувалися, коли він, сміючись, широко розтуляв рот. Він спав КОЖНОЇ ночі (часто говорять про безсонні батьківські ночі, але завдяки Комаровському «не перегрій, провітри, зволож, прибери» ми не знаємо, що це таке). Свою першу подорож (поїздом до іншого міста) Юрчик здійснив у двомісячному віці; стосовно ж перельотів, в його активі – дев’ять подорожей літаком. Правила здорового глузду працюють. Респект Вам, пане Комаровський!

2)      Чудова локація, сприятлива для активності та здоров’я.

«Будівля-літак», що на Мазепи, 3, чудово розмістилася між двома парками – Мариїнським та Слави. Це перевага є очевидною. Але мало хто знає, що за задумом архітектора ця будівля облюбувала дніпровські схили, аби бути відкритою для ранкових та вечірніх дніпровських бризів. Така собі природна вентиляція та зволоження. Без усіляких перебільшень, Юрчиків садочок – одна з найздоровіших локацій у Києві. Адміністратори, які працюють у нас в школі, хворіють зазвичай лише тоді, коли підчас відпусток їдуть додому. А нещодавно у нас у гостях був один з студентів, який привіз із собою девайс, що вимірює якість повітря: температура, вологість та чистота. Небезпечний для здоров’я бар’єр – тисяча часток на кубічний сантиметр (ppm). Наприклад, коли ми спимо із зачиненими вікнами, то прокидаємося у кімнаті із надзвичайно низькою якістю повітря – 2000 ppm. Проте у нашій кімнаті девайс показав якість повітря 400 ppm. Побачивши це, наш студент визнав, що не зустрічав такої високої якості повітря у жодному приміщенні Києва. Навіть у його домівці (а він мешкає біля ботанічного саду, тобто фактично за містом) концентрація «поганих часток» вища – близько 450 ppm. Висновок: наші діти ростимуть у неймовірно здорових умовах. Не дивно, що Юрчик не хворів ще жодного разу. Ще б пак: дніпровські бризи, чудові парки, декілька годин щодня на свіжому повітрі!

3)      Освітня частка, або від англійської не втекти.

Окрім здорового й активного стилю життя, наші діти також швидко розвиваються та постійно вивчають щось новеньке. Англомовні та україномовні викладачі, цікаві іграшки, англомовні книжки, англомовні розважально-навчальні програми, – усе це є гарантією того, що діти неодмінно розвиватимуться й розумнішитимуть.

   
       

4)      Юрчиків фактор, або чудова компанія.

Ми обожнюємо нашого Юрчика. Як  на мене, він – найкраща людська істота, яку я коли-небудь зустрічав. Чи не перша річ, яку він почав робити – ділитися та віддавати щось іншим. До речі, під час нещодавнього візиту до Англії Юрчик за 10 хвилин навчив свого однолітка й тезку Джорджа Коулмена того, чого його батькам не вдавалося протягом попередніх півтора років – ділитися. А відбулося це так. Джордж Коулмен забрав у Юрчика іграшку. Юрчик, трохи здивувавшись, віддав йому ще одну. Побачивши це, дорослі зааплодували. Малий Коулмен зацікавлено подивився навкруги, проаналізував нещодавні події та й собі віддав іграшку Юрчикові. І тут вже овації належали йому. Як то кажуть, маленький крок для дитини, але гігантський стрибок для людства. Отже, разом із Юрчиком Вашій дитині гарантовано чудову компанію! До речі, для Юрчика англійська – така само рідна, як українська.

Отже, Юрчик запрошує і Ваших діток до свого домашнього дитсадочка. Або назвемо це "Little Gator Daycare".

Є можливість погодинного відвідування, або на повний день.
Всі деталі можна обговорити по телефону 066 155 01 20 (Аня, мама Юрчика). 

 

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom