ДМИТРО КОРНІЄНКО

 

викладач англійської

 

 

Англійська мова – це ключ до скрині знань.

 

На сьогодні володіння англійською це не те чим ти можеш здивувати свого співрозмовника чи похизуватися у своєму резюме. У сучасному світі люди швидше будуть дивуватись, якщо ти не знаєш її. Можливо, звучить дещо зухвало, але це те, з чим я зіткнувся на своєму шляху, і те, що мене вмотивувало вчити іноземну мову.

 

У школі рівень викладання не відповідав сучасному та й мотивація до її вивчення була невисока. Те ж саме було й в університеті. Після декількох втрачених можливостей поїхати навчатися закордон та отримати краще робоче місце я зрозумів, що англійська це просто must have для успішної кар’єри. Тому, почав шукати найбільш вдалий варіант для вивчення, який відповідав б критерію ціна-якість. Після проходження усіх рейтингів та відгуків про школи для вивчення, об’єктивно, зупинився на «Closer to the Dream». Почав з Intermediate та закінчив Advanced. Одне з найголовніших принципів, що я зрозумів за цей час – вивчення іноземної мови може бути дійсно в кайф.

 

Після опанування мови побував на місячному медичному стажуванні у Празі, яке проходило англійською та відвідав декілька країн, де англійською спілкуються вільно, — Австрію та Німеччину. Вважаю це одним із показових результатів того, що навчання не пройшло марно.

 

На теперішній момент повернувся до «Closer to the Dream», але вже у якості викладача. Зупинятися у вивченні та поглибленні знань не хочу. Тому вирішив, що навчання студентів — це саме те, що буде мотивувати не залишатися на місці, а постійно прогресувати й не тільки у знанні мови.

 

Наразі я студент-медик на 6-му курсі. Постійно вдосконалюю власні знання і вважаю, що немає нічого неможливого у нашому житті. Тією ж мотивацією, досвідом та знаннями буду ділитися із майбутніми студентами!

 

 

Вам також буде цікаво переглянути:

✍️ Обучающий и личный блог

🍪 Преимущества обучения в нашей школе

📸 Фотогалерея

все преподаватели