АНТОН ТОВСТОЛЫТКИН

преподаватель английского

 

 

Життя – передбачувано непередбачуване. Так, я вчився у школі з поглибленим вивченням англійської, мої батьки змушували мене додатково займатися з репетитором, але я ніколи не планував ставати викладачем. Хоча вивчення мов ніколи не було для мене складним, протягом довгого часу я не проявляв особливого інтересу до них. Натомість, я завжди любив читати. Я навчився читати ще до того, як пішов у садочок. Коли я вчився у молодших класах, якраз з’явилися книги про Гаррі Поттера. Хоча спочатку я подивився фільм і лише згодом прочитав книгу, саме читання зачепило мене, і я з нетерпінням чекав виходу кожної нової частини. Читання й досі залишається моїм хобі, я читаю 2-3 книги щомісяця й відвідую читацькі клуби.

 

Саме любов до книжок та читання взяла мене за руку та привела на філологічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка. І ось там я зрозумів, що володіння іноземними мовами, а особливо англійською, дає безліч переваг: можливість читати літературу в оригіналі; здатність читати вузькоспеціалізовану літературу (оскільки не завжди можна знайти україномовний переклад деяких книг); можливість дивитися фільми й серіали мовою оригіналу, у яких голоси максимально відповідають емоційним станам героїв тощо.

 

Також в інституті я почав працювати репетитором і отримав задоволення від цієї роботи. Мені було приємно спостерігати, як мої учні вдосконалюють свої навички й усвідомлювати, що я їм допоміг у цьому.

 

Згодом відвідування різних країн, таких як Франція, Угорщина, Австрія та інших, переконало мене в тому, що англійська є ще й практично необхідною, оскільки майже всюди допомагає розв’язати повсякденні справи, навіть якщо ти не знаєш мову певної країни. Навіть у Парижі, де більшість аборигенів не надто лояльно ставляться до англійської, у музеях, кафе та магазинах англійська регулярно стає в нагоді. Ба більше, подорожі дали мені можливість познайомитися з іноземцями й відкрити культурні світи інших цивілізацій.

 

Мені подобається працювати з людьми, подобається викладання. Зазвичай готуюся так, щоб студентам було цікаво й весело проводити час на нашому занятті. Приємно бачити, як їхній рівень англійської зростає. Але й я не припиняю вдосконалюватися лінгвістично й сам: регулярно дивлюся фільми англійською, слідкую за британськими парламентськими дебатами, читаю англомовні книги, слухаю зарубіжну музику, і відчуваючи насолоду від усіх цих проявів англомовного світу, хочу дати своїм студентам можливість теж насолодитися цими прекрасними речами. 

 

Чекаю на Вас на заняттях!

 

 

Вас також може зацікавити:

✍️ Обучающий и личный блог

🍪 Преимущества обучения в нашей школе

📸 Фотогалерея

все преподаватели